HASTA YORUMLARI

Not: Bu yorumların tamamı Google Yorumlar’dan alınmıştır.

Adrian G.

adrian a.Operasyonun ilk gününden bugüne kadar geçen 9 aylık sürede her şey mükemmel! Oldukça ilgili bir personel kadrosu var. Daha da önemlisi sonuçlardan memnunum.

(Yorumun orjinal hali: Everything from the beginning till now, 9 months after the hair transplant procedure was great! They are very friendly and most importantly, the results are the ones I wanted.)

Mehmet Ş.

mehmet ş.Kendinizi gerçekten profesyonel ellere teslim etmek isterseniz kesinlikle doğru adres. Asla size müşteri ya da para gözü ile bakılmıyor. Saç ekiminden önce de sonra da sürekli durumla ilgili bilgi alıyorlar, kliniğe davet ediyorlar, tetkikler tahliller yapıyorlar. PRP ile saçların güçlenmesi sağlanıyor. Yani saçı ektik ne haliniz varsa görün diye bişey kesinlikle yok. Ben bir kaç ay içerisinde çok ciddi sonuçlar aldım ve aşırı memnunum. Saç ekiminden önce ve ekimden sonra ki 6 ay sonunda resmen mizacım değişti. Israrla tavsiye ederim. Güler yüz, işini çok çok iyi yapan bir ekip daha ne olsun…

Mami Ş.

mami ş.Saç ekimi yaptırmadan önce herkesin yaşadığı süreçleri yaşadım. Birçok formül denedim hatta daha önce DK'ya gelerek kliniğe mezoterapi ve PRP yaptırmıştım.

Saulo C.

saulo c.Yaklaşık bir sene önce DK Klinik’te saçlarımı ektirdim. Sonuçlardan oldukça memnunum. Operasyon oldukça başarılı geçti. Oldukça iyi doktorlara ve ekibe sahipler.

Ersen E.

ersen_afterÇok uzun süreden beri saçlarımı ektirmeyi düşünüyordum, ancak nereye gideceğimi bilmiyordum. Araştırmaya başlayınca DK Klinik ile karşılaştım. Yasal üyeliklerinin olması beni ikna etti. İletişime geçtim ve bilgi aldım. Gergin olmama rağmen kliniğe gidince oldukça rahat hissettim. Operasyonum 6 saat sürdü ve oldukça başarılı geçti.

Her şey için teşekkür ederim.

Bilgin E.

Gittiğim yerler 5000 greftlik ekim yaparız dedi, DK size gereken 3000 greftlik bir ekim dedi, eğer 5000 alınırsa ileride bir daha ihtiyaç olması durumunda saç ekimi için toplayacak saç kalmıyormuş. Memnun ayrıldım, dürüstler, işini düzgün yapıyorlar. Kapıdan girer girmez güler yüzlü ve işlerinde profesyonel olan tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.