Mami Ş.

mami ş.Saç ekimi yaptırmadan önce herkesin yaşadığı süreçleri yaşadım. Birçok formül denedim hatta daha önce DK'ya gelerek kliniğe mezoterapi ve PRP yaptırmıştım.

O zaman da bana genetik kaynaklı saç dökülmesi yaşadığım dolayısıyla PRP, mezoterapi ya da kullandığım şampuanların geçici etkisi olacağı söylenmişti.

Saç dökülmem dedikleri gibi bir süre sonra yeniden başlayınca buraya gelerek görüştüm.

Daha önce bir arkadaşım burada saç ekimi yaptırıp memnun kaldığı için, ben de DK'da geçmişte farklı hizmetler alıp memnun kaldığım için yeniden kliniğe geldim.
Her ne kadar burası Antalya'da bildiğim en köklü yerlerden biri olsa da görüşmeden ancak 3 ay sonra karar verebildim.

Bana çok fazla greft ekilmesi gerektiği için 2 farklı günde ekim yaptılar (böylece verimlilik artıyormuş), FUE tekniği FUT'a göre oldukça rahat.

Daha önce arkadaşlarımdan bazıları eski usul FUT ile ekim yaptırdıkları için onlar da hala iz görünüyor, bende ise iz kalmadı.

Genel olarak ilgiden ve beni bilgilendirmelerinden memnun kaldım.

Ekim de oldukça stressiz geçti, anestezi etkisini kaybettikten sonra yani ekimden sonra bir miktar acı hissediyorsunuz ama o da normal.
Saçlarım çıkmaya başladı ve şimdilik her şeyin normal ve iyi göründüğünü söylediler. 6 ay içinde 3 kere kontrole çağrıldım ve 1 sene sonundaki sonuçları bekliyoruz.